Prima Kamen plus s.r.o.

říjen až únor 2017

Jablonec nad Nisou pokládka vzoru před novým OC . Pokládka dlažby 4/6 a 8/10 ...celkem 2000 m...

Hledáme pracovníky na různé pozice!
Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, neváhejte a pošlete nám Váš životopis na e-mail: m.hudeckova@primakamenplus.cz. Vyskytne-li se možnost uplatnění u naší společnosti, bude Vás kontaktovat naše personální oddělení.
Turnov, žulová dlažba 4-6cm
Turnov, žulová dlažba 4-6cm

O firmě

Stavební firma Prima Kámen plus s.r.o. působí v oblasti stavební výroby již od roku 1997. Do roku 2002 jako fyzická osoba, od roku 2008 nově registrována jako společnost Prima Kámen plus s.r.o.. Hlavním předmětem podnikání je realizace zámkových a žulových dlažeb, dále jsme dodavateli stavebních prací jakéhokoliv rozsahu, dopravních a inženýrských staveb.V naší nabídce naleznete také stínící techniku a hliníkové ploty.
Dále provozujeme půjčovnu rámového lešení Layher.

Jádrem společnosti je mladý perspektivní tým pracovníků, s odpovídajícím stupněm vzdělání v oboru a řadou zkušeností z mnoha zrealizovaných projektů. Momentálně disponujeme dostatečnou kapacitou ve všech řemeslech.

Na prvním místě je pro nás vždy péče o zákazníka, vnímání jeho potřeb. Naše dlouholeté zkušenosti podložené dlouhou řadou realizovaných zakázek zaručují odborné provedení prací, na které poskytujeme dvouletou záruku. Zde se můžete podívat na naše reference.

Copyright © 2013 PRIMA KÁMEN plus s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Active Design
Private
close button

nazev nebo nazevshort

AUTO
play_circle_outline